Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Kutnie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Ogłoszenie - zapytanie ofertowe - Świadczenie usług polegających na usuwaniu pojazdów z dróg powiatu kutnowskiego oraz umieszczaniu tych pojazdów na parkingu strzeżonym w trybie art. 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 roku - Prawo o ruchu drogowym.
2 Ogłoszenie o naborze na wolne urzędnicze stanowisko pracy głównego specjalisty ds. BHP Samodzielne Stanowisko ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Starostwie Powiatowym w Kutnie.
3 Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad Budową POW w Kutnie, ul. Oporowska 27 (ZP.272.26.2019.BM)
4 Rb-ZN Kwartalne sprawozdanie o stanie zobowiązań oraz należności skarbu państwa z tytułu wykonywania przez jednostki samorządu terytorialnego zadań zleconych.
5 Rb-27ZZ sprawozdanie z wykonania planu dochodów związanych z realizacją zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami.
6 Rb-50 sprawozdanie o wydatkach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami.
7 Rb-50 sprawozdanie o dotacjach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami
8 Rb-NDS sprawozdanie o nadwyżce / deficycie jednostki samorządu terytorialnego.
9 Rb-Z - roczne sprawozdanie o stanie zobowiązań wg tytułów dłużnych oraz poręczeń i gwarancji
10 Rb-N - kwartalne sprawozdanie o stanie należności oraz wybranych aktywów finansowych