Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Kutnie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wyniki głosowań


a) zmiany uchwały o uchwaleniu Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Kutnowskiego na lata 2020-2024, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 6

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich przeciw
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak przeciw
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula przeciw
Marek Jankowski przeciw
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora przeciw
Tomasz Walczewski za

b) wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Kutnowskiego na 2020 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 4

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak przeciw
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula przeciw
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora przeciw
Tomasz Walczewski za

c) zaciągnięcia pożyczki długoterminowej w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 1 3

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak przeciw
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula wstrzymał się
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora przeciw
Tomasz Walczewski za

d) zaciągnięcia pożyczki długoterminowej w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 2 3

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak przeciw
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula wstrzymał się
Marek Jankowski wstrzymał się
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora przeciw
Tomasz Walczewski za

e) zaciągnięcia pożyczki długoterminowej w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 2 4

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak przeciw
Bartosz Serenda przeciw
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula wstrzymał się
Marek Jankowski wstrzymał się
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora przeciw
Tomasz Walczewski za

f) zaciągnięcia pożyczki długoterminowej w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 2 4

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak przeciw
Bartosz Serenda przeciw
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula wstrzymał się
Marek Jankowski wstrzymał się
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora przeciw
Tomasz Walczewski za

g) zaciągnięcia kredytu długoterminowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Kutnowskiego w 2020 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 5

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak przeciw
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula przeciw
Marek Jankowski przeciw
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora przeciw
Tomasz Walczewski za

h) założenia spółdzielni socjalnej, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 2 1

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion za
Artur Gierula wstrzymał się
Marek Jankowski wstrzymał się
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas przeciw
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

i) utworzenia placówki opiekuńczo-wychowawczej typu socjalizacyjnego pod nazwą Placówka „Różany Zakątek” w Kutnie, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion za
Artur Gierula wstrzymał się
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

j) nadania statutu dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 2 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion za
Artur Gierula wstrzymał się
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora wstrzymał się
Tomasz Walczewski za

k) organizacji wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej jednostek organizacyjnych instytucjonalnej pieczy zastępczej zaliczonych do sektora finansów publicznych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kutnowski, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 2 1

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak wstrzymał się
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion za
Artur Gierula przeciw
Marek Jankowski wstrzymał się
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Tomasz Walczewski za

l) ustalenia wysokości opłat za usunięcie pojazdów z drogi na obszarze powiatu kutnowskiego i przechowywanie tych pojazdów na parkingu strzeżonym wyznaczonym przez Starostę Kutnowskiego oraz wysokości kosztów powstałych w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion za
Artur Gierula wstrzymał się
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

m) wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pomiędzy Powiatem Kutnowskim a Powiatem Gostynińskim w zakresie powierzenia zadania organizacji publicznego transportu zbiorowego, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

n) określenia rozkładu godzin aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu kutnowskiego w 2021 roku, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

o) uchwalenia Programu współpracy Powiatu Kutnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Jacek Urbaniak brak (nieobecność)
Edyta Ledzion za
Artur Gierula wstrzymał się
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -