Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Kutnie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wyniki głosowań


2a. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały o uchwaleniu Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Kutnowskiego na lata 2019 – 2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2b. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie powiatu kutnowskiego na 2019 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2c. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian do Powiatowego Programu Przeciwdziałania Bezrobociu oraz Aktywizacji Lokalnego Rynku Pracy na lata 2014-2020. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2d. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie wkładu niepieniężnego do spółki pod firmą : "Kutnowski Szpital Samorządowy" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na podwyższenie jej kapitału zakładowego oraz objęcie i pokrycie udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 1 3

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik wstrzymał się
Zbigniew Filipiak przeciw
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska przeciw
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2e. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie pojazdów z drogi na obszarze powiatu kutnowskiego i przechowywanie tych pojazdów na parkingu strzeżonym wyznaczonym przez Starostę Kutnowskiego oraz wysokości kosztów powstałych w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 2 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich wstrzymał się
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda wstrzymał się
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2f. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr 42/VII/19 Rady Powiatu Kutnowskiego z dnia 3 kwietnia 2019 roku w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w roku 2019. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Tomasz Walczewski za

2g. Podjęcie uchwały w sprawie określenia sieci szkół ponadpodstawowych oraz specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Kutnowskiego, od dnia 1 września 2019 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Tomasz Walczewski za

2h. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Specjalnego nr 4 w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Przemysłowa 6 wchodzącego w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 im. M. Konopnickiej w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Przemysłowa 6. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2i. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Specjalnego nr 5 w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 24A wchodzącego w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 24A. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2j. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Specjalnego nr 2 w Żychlinie z siedzibą w Żychlinie, ul. Dobrzelińska 6 wchodzącego w skład Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii „Domostwo” w Żychlinie z siedzibą w Żychlinie, ul. Dobrzelińska 6. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2k. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia I Liceum Ogólnokształcącego im. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Dąbrowskiego 1. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2l. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Okrzei 1a. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2m. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Oporowska 7 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Oporowska 7. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2n. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia IV Liceum Ogólnokształcącego w Kutnie-Azorach z siedzibą w Kutnie, Kutno-Azory wchodzącego w skład Zespołu Szkół Nr 4 im. Zygmunta Balickiego w Kutnie-Azorach z siedzibą w Kutnie, Kutno-Azory. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2o. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia II Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Września 1939 roku w Żychlinie z siedzibą w Żychlinie, ul. Narutowicza 88 wchodzącego w skład Zespołu Szkół w Żychlinie z siedzibą w Żychlinie, ul. Narutowicza 88. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2p. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia V Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Staszica 27 wchodzącego w skład Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Staszica 27. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2q. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Technikum nr 1 w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Oporowska 7 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Oporowska 7. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2r. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Technikum Zawodowego nr 2 w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 11 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dra Antoniego Troczewskiego w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 11. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2s. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Technikum nr 3 w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 24 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 24. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Tomasz Walczewski za

2t. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Technikum Zawodowego nr 4 w Kutnie-Azorach z siedzibą w Kutnie, Kutno-Azory wchodzącego w skład Zespołu Szkół Nr 4 im. Zygmunta Balickiego w Kutnie –Azorach z siedzibą w Kutnie, Kutno-Azory. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Tomasz Walczewski za

2u. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Technikum Elektronicznego im. Bohaterów Września 1939 roku w Żychlinie z siedzibą w Żychlinie, ul. Narutowicza 88 wchodzącego w skład Zespołu Szkół w Żychlinie z siedzibą w Żychlinie, ul. Narutowicza 88. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

Zamknięcie dyskusji w punkcie 2v przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 9

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich przeciw
Marek Drabik przeciw
Zbigniew Filipiak przeciw
Bartosz Serenda przeciw
Jacek Urbaniak przeciw
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula przeciw
Marek Jankowski przeciw
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora przeciw
Tomasz Walczewski za

2v. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Kutnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok (wraz z autopoprawką) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
21 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Krzysztof Debich za
Marek Drabik za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

W sprawie zmiany porządku obrad poprzez wprowadzenie punktu 2w. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia VII Liceum Ogólnokształcącego Specjalnego w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 24a wchodzącego w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 24A, a dotychczasowy punkt 2w staje się punktem 2x. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda wstrzymał się
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2w. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia VII Liceum Ogólnokształcącego Specjalnego w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 24a wchodzącego w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Kutnie z siedzibą w Kutnie, ul. Kościuszki 24A. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda za
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

Zamknięcie dyskusji w punkcie 2x przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 0 6

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Zbigniew Filipiak przeciw
Bartosz Serenda przeciw
Jacek Urbaniak przeciw
Edyta Ledzion przeciw
Artur Gierula przeciw
Marek Jankowski przeciw
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

2x. Podjęcie uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu kutnowskiego w 2020 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 1

Imię i nazwisko Głos
Marek Ciąpała za
Zbigniew Filipiak za
Bartosz Serenda przeciw
Jacek Urbaniak za
Edyta Ledzion za
Artur Gierula za
Marek Jankowski za
Jolanta Pietrusiak za
Marek Jędrzejczak za
Andrzej Szarwas za
Zdzisław Góreczny za
Daniel Kowalik za
Magdalena Krupińska - Kotulska za
Marek Kubasiński za
Tomasz Marciniak za
Elżbieta Milczarska za
Ryszard Olesiński za
Jacek Sikora za
Tomasz Walczewski za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -