Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Kutnie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zarządzenie Nr 36/08 - w sprawie powołania Zespołu oceniającego wniosek o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kosztów zwiększenia liczby uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żychlinie, prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Żychlinie

ZARZĄDZENIE NR 36

Starosty Kutnowskiego

z dnia 17 października 2008 roku

w sprawie powołania Zespołu oceniającego wniosek o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kosztów zwiększenia liczby uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żychlinie, prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Żychlinie

Na podstawie § 4 ust. 1 w związku z § 6 ust. 3 oraz § 6 ust. 4 rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2004 roku w sprawie warsztatów terapii zajęciowej (Dz. U. Nr 63, poz. 587).

§ 1. Powołuję Zespół do oceny wniosku o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kosztów zwiększenia liczby uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żychlinie, prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Żychlinie, w składzie:

  1. Jolanta Skowrońska - przewodnicząca

  2. Marek Durma

  3. Joanna Krystecka

  4. Stanisław Gralak

  5. Monika Budniak

§ 2. Powierza się Zespołowi merytoryczną i formalną ocenę wniosku o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kosztów zwiększenia liczby uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej z siedzibą w Żychlinie.

§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Starosta Kutnowski

/-/Dorota Dąbrowska

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Luiza Michalska 04-11-2008 13:08:13
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Luiza Michalska 03-11-2008
Ostatnia aktualizacja: Luiza Michalska 04-11-2008 13:08:46